Od 22 kwietnia 2021 obowiązują nowe wzory wniosków o przyznanie świadczeń z funduszu socjalnego       ♦

Zapraszamy pracowników Mobilis wraz z rodzinami na wypoczynek do naszego Ośrodka Wypoczynkowego Mobilek. Koszt pobytu 10 zł / osoba/ doba. Więcej informacji na www.mobilekkierwik.pl         ♦

Jesteś tutaj: Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

ZAKŁADKA W BUDOWIE

Przepraszamy,
w tej chwili trwają prace nad tą zakładką..

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


26.04.2014 - I Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Prezesa Mobilis Group

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ W ZDJĘCIE

GALERIA ZDJĘĆ

Gr. A

PKS PŁOCK - WARSZAWA I           5:1

PKS OSTRÓDA - PKS MRĄGOWO  3:2

PKS PŁOCK - PKS OSTRÓDA         1:0

WARSZAWA I - PKS MRĄGOWO  0:11

PKS OSTRÓDA - WARSZAWA I     7:1

PKS PŁOCK - PKS MRĄGOWO       0:5

GR.B

WARSZAWA II - PKS OSTROŁĘKA 6:1

PKS MŁAWA - KRAKÓW                 2:0

PKS OSTROŁĘKA - PKS MŁAWA    0:3

WARSZAWA II KRAKÓW                7:0

WARSZAWA II - MŁAWA                2:0

PKS OSTROŁĘKA - KRAKÓW         2:3

Bezapelacyjne zwycięstwo odniosła reprezentacja Komunikacji Miejskiej z Warszawy II, która wygrała wszystkie spotkania.

   Można śmiało powiedzieć, że takiej imprezy sportowej w Naszej firmie jeszcze nie było. W zawodach wzięło udział 8 drużyn. Turniej otworzyli w imieniu Pana Prezesa Eugeniusza Szymonika – przybył na turniej w późniejszym czasie, Dyr. Działu Marketingu i Przewozów Turystycznych Katarzyna Strzegowska i przedstawiciel Komisji Socjalnej Mariusz Dziedzic. Wśród gości byli m. in.  Przewodnicząca Komisji Zakładowej NSZZ ,,Solidarność” Anna Bochman – Zommerfeld,  Przewodniczący Rady Pracowników Tadeusz Lichucki. Cała impreza była bardzo udana od strony sportowej jak i organizacyjnej. Drużyny piłkarskie zapewniły nam wysoki poziom sportowy i duże emocje, a nad organizacją i sprawnym przebiegiem całego turnieju czuwali: Marian Głowiński, Ireneusz Chróścicki, Krzysztof Grzymkowski, dyr. Katarzyna Strzegowska i Mariusz Dziedzic, którym to należą się duże słowa uznania.

Podziękowania należą się wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że ten turniej był bardzo udany, przebiegał bardzo sprawnie i w miłej, sportowej atmosferze. Dziękujemy Zarządowi firmy, panu v-ce Prezesowi Dariuszowi Załusce (ze względu na obowiązki nie mógł osobiście przybyć na turniej)  oraz Prezesowi Eugeniuszowi Szymonikowi za wsparcie finansowe, które pomogło zorganizować jeden z największych turniejów firmowych w Polsce. Mamy nadzieję, że turniej zapisze się na stałe w kalendarzu imprez w naszej firmie.

W turnieju wzięły udział drużyny:  Komunikacja Miejska Warszawa I, K.M. Warszawa II, K.M. Kraków, PKS Ostrołęka, PKS Mrągowo, PKS Płock, PKS Mława, PKS Ostróda. Zwycięzcą turnieju została II Reprezentacja Komunikacji Miejskiej z Warszawy, która w finale pokonała PKS Mrągowo 2:0. Trzecie  miejsce przypadło drużynie PKS Mława, która pokonała PKS Płock 4:2. Królem strzelców turnieju został Piotr Rudnicki z Reprezentacji K.M. Warszawa II, który zdobył 13 bramek, a najlepszym bramkarzem Krzysztof Bednarczyk z Reprezentacji K.M. Kraków.

Podsumowania i uroczystego zakończenia turnieju dokonał  Prezes Eugeniusz Szymonik, który stwierdził, iż turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnych, podziękował wszystkim uczestnikom i organizatorom za wielkie zaangażowanie i zaprosił na kolejne turnieje.  

12.12.2013 - Mistrzostwa Kierowców Autobusów Miejskich w Mobilis sp. z o.o.

   12 grudnia, w zajezdni Ursus,  rozegrano  I Mistrzostwa Kierowców Autobusów Miejskich w Mobilis Sp. z o.o.
Wystartowało w nich  17 szoferów z zajezdni warszawskich. Uczestnicy walczyli  o zwycięstwo i puchary, ale trzeba pamiętać, że trzech najlepszych zawodników otrzymało bony świąteczne w wysokości 800, 500 i 300 zł., oraz awans na stanowisko Starszego Kierowcy, niezależnie od zajmowanego miejsca w rankingu kierowców, który obowiązuje w Naszej firmie.
Zawody rozpoczęły się od testu teoretycznego. Do drugiego etapu przeszło ośmiu zawodników, w którym odbyły się dwie konkurencje czyli test check-up ( podstawowy, codzienny przegląd autobusu) i, to co kierowcy lubią najbardziej,  jazda po torze. Tutaj należało się wykazać zarówno dobrym czasem, jak i wysoką skutecznością przy pokonywaniu kolejnych zadań.  

 Na kierowców czekał m.in. slalom przodem, slalom tyłem, parkowanie tyłem. Ostatnia konkurencja była najbardziej wymagającą - kierowca zdobył najwięcej punktów gdy cofnął autobusem  na odległość 50 cm od ,,ściany" garażu.
Do finału zakwalifikowało się pięciu kierowców, którzy uzyskali najlepszy wynik będący sumą punktów ze wszystkich, poprzednich konkurencji.

Finał polegał na zaprezentowaniu umiejętności w warunkach ulicznych. Zadaniem kierowców było przejechanie wyznaczoną trasą oraz precyzyjne zatrzymanie autobusu w zatoce przystankowej. Poniżej podajemy ostateczne wyniki I Mistrzostw  Kierowców.

Tegoroczne zawody wyłoniły  najlepszych kierowców autobusów miejskich, którzy  będą reprezentować Naszą firmę w zawodach  ogólnopolskich.

NAJLEPSZYM ZAWODNIKOM NAGRODY WRĘCZYŁ V-CE PREZES ZARZĄDU PAN DARIUSZ ZAŁUSKA

Od lewej stoją -  Mariusz Mazek, Marcin Olędzki, V-ce Prezes Zarządu Dariusz Załuska oraz  Paweł Malarowki

****************************
1. PAWEŁ MALAROWSKI      
2. MARCIN OLĘDZKI              
3. MARIUSZ MAZEK                
4. SERGIUSZ TRAKUL             
5. BARTŁOMIEJ PACHNIK    

28.09.2013 - Turniej o Mistrzostwo NSZZ "Solidarność" Region Mazowsze

W sobotę 28 września br, na obiekcie sportowym na warszawskim Tarchominie odbył się turniej piłki nożnej o puchar Przewodniczącego Regionu Mazowsze z okazji 33. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność”.
W turnieju ostatecznie wystartowały cztery drużyny: Koleje Mazowieckie, Polfa Warszawa, Dalkia Warszawa, Mobilis Sp. z o. o.
Nagrodę specjalną – oficjalny strój sportowy (koszulkę, spodenki, getry) Korony Warszawa – otrzymał Damian Bednarz z Mobilisu za najwięcej strzelonych rzutów karnych.
Mecze rozegrano w systemie ligowym. O zwycięstwo do ostatniej chwili walczyły drużyny Polfy i Kolei Mazowieckich. Oba zespoły zaprezentowały się z bardzo dobrej strony zdobywając po siedem punktów. O zwycięstwie Polfy przesądziła zaledwie jedna bramka. Trzecie miejsce zajęła drużyna Dalkii Warszawa, a czwarte, Mobilis Sp. z o. o.